Porozmawiajmy o Twoim biurze rachunkowym - audyt efektywności biura

Wyróżniłem 5 kluczowych obszarów w funkcjonowaniu biura rachunkowego nad którymi warto pracować codziennie i dążyć do perfekcji. Tak, tak... do perfekcji. Choć wiem, że często wystarczy poziom wystarczająco;-) dobry!
5 kluczowych obszarów funkcjonowania biura rachunkowego:
Wiedza, ekspertyza, zaufanie

Klient biura rachunkowego szuka eksperta, który rozwiąże jego problemy. Ekspertem w dziedzinie księgowości może być tylko ta osoba, która ma wiedzę, ciągle ją aktualizuje i umie ją przekazać we właściwy sposób swojemu klientowi. Taki księgowy wzbudza zaufanie, które jest kluczowe w prowadzeniu biura rachunkowego. Chętnie podpowiem Ci z jakich narzędzi skorzystać, aby być ciągle na bieżąco i nie dać sie zaskoczyć pytaniem od swojego klienta.

Relacje i komunikacja z klientami

Wiedza księgowa jest bardzo istotna. Ale w dzisiejszych czasach równie kluczowe jest umiejętne komunikowanie się ze swoimi klientami, którzy są przecież bardzo różni. Jedni używają tylko maila, inni mediów społecznościowych, kolejni wolą bezpieczne platformy do księgowości online, a jeszcze inni lubią się spotkać i przy kawie porozmawiać o swoich finansach. Mam odpowiedź na wszystkie potrzeby Twoich klientów w tym zakresie.

Sprzedaż

Nie sprzedajesz - nie masz klientów, nie masz klientów - nie masz pieniędzy i nie masz za co żyć i rozwijać biznesu. Bez pieniędzy w Twoim krwioobiegu biznesowym nie ma co płynąć. Usychasz!. To bardzo prosta zależność. Pokażę Ci jak pozyskiwać tzw. leady i niemal każdego potencjalnego klienta zamienić na klienta Twojego biura.

Kompetencje biznesowe właściciela biura

Prowadzenie biura rachunkowe niczym nie różni się do prowadzenia każdego innego biznesu. Jako właściciel musisz zadbać o wszystkie aspekty jego funkcjonowania: sprzedaż, marketing, wiedzę merytoryczną, logistykę, zamówienia, windykację, zwiększanie rentowności, sprawy administracyjne, IT, aspekty prawne, RODO, zatrudnianie pracowników itd. To są kompetencje właściciela biznesu. Chcąc odnieść sukces na rynku właściwie musisz zadbać o każdy z tych aspektów. Ułatwię Ci to zadanie i podpowiem jak "zdjąć sobie z głowy" myślenie o tych kluczowych kompetencjach biznesowych.

Technologia i rozwiązania IT

Technologia jest dzisiaj kluczem do sukcesu w biznesie księgowym. Kto tego nie rozumie, za chwilę nie będzie miał szans przetrwania na rynku usług księgowych, o rozwoju i sprawnym funkcjonowaniu nie wspominając. Warto zatrudnić sztuczną inteligencję do pracy - ciężkiej pracy! Dzięki temu zyskasz więcej czasu na... cokolwiek sobie tylko zamarzysz! Z przyjemnością opowiem Ci z jakich narzędzi skorzystać i jak wpłyną one na pracę Twojego biura.

Zatem jeżeli czujesz, że któryś z powyższych obszarów (albo wszystkie) wymagają poprawy to zapraszam do kontaktu. 
Z kim się spotykam

 

Z każdym właścicielem biura rachunkowego, który chce mieć więcej czasu, pieniędzy, a tym samym więcej satysfakcji z prowadzenia swojego biura i bycia księgowym. 

Jeżeli czujesz że:

- potrzebujesz wsparcia w znalezieniu rozwiązań pozwalających na pozyskiwanie nowych klientów

- lada chwila będziesz potrzebował(a) nowych pracowników, bo twój biznes rośnie, ale nie możesz ich znaleźć

- możesz stracić dobrych księgowych na rzecz konkurencji

- jesteś zmęczony ciągłym natłokiem spraw do załatwienia

- ciągle nie masz na nic czasu

- brakuje ci płynności finansowej

- chcesz się rozwijać, ale nie wiesz jaki następny krok zrobić

- powinieneś zająć się jakością obsługi klienta, ale brakuje ci pomysłów jak się do tego zabrać

- twoi księgowi nie są dostatecznie dobrze zorganizowani i pracują nieefektywnie 

 

 to... zadzwoń do mnie - pomogę Ci rozwiązać te problemy.

UWAGA!

A teraz rzuć okiem na budżet Twojego biura... jeżeli Twoja księgowa(y) zarobiła w ostatnim miesiącu więcej niż Ty, to nawet nie dzwoń tylko w te pędy przyjedź do mnie. Ugoszczę Cię dobrą kawą i pogadamy co możesz z tym zrobić. Kawa i mój czas gratis! :-)

Jak skorzystać z moich usług?

Krok 1

Zadzwoń lub napisz - umówimy się na spotkanie

Krok 2

Porozmawiamy o aktualnej sytuacji Twojego biura, o tym czego potrzebujesz i czym będę mógł Ci służyć

Krok 3

Wypełniasz ankietę do audytu biura, a ja wyciągam wnioski i opowiadam Ci o nich

Krok 4

Ty zdecydujesz czy moje wnioski mają dla Ciebie sens i czy chcesz z nich skorzystać

Teraz Twój ruch

wiedza

relacje

sprzedaż

kompetencje biznesowe

narzędzia IT

wSluzbieKsiegowosci.pl


Tel: +48 534 201 192
Piotrkowska 12 lok. 805

25-510 Kielce

Porozmawiajmy
Współpracuję m.in. z:

© 2019 wSluzbieKsiegowosci.pl by HCE Sp. z o.o. - Cafe Finance Group (www.cafe.finance)